L
Tepkime puanı
2,381

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • L
  LegenDWyatt
  36 yaşında Manchester United'ı sırtlayıp UCLde son 16ya taşıyan Ronaldo > 36 yaşında MLS'ye giden Messi.
  Imperium
  Imperium
  @Hell's Gate Fransa liginde şampiyon olmayanı tekme tokat dövüyorlar sen Burak Yılmaz gibi birine yenil gel de şimdi @LegenDWyatt Messi Ronaldo kıyası yap. Bak diyorum PSG bu lavuk @LegenDWyatt transfer etsin bu adam gol kralı asist kralı olup şampiyon yapar adamların kadro o kadar üstün.

  Birde koskoca Messi'niz...! Bir çocuğun liderliğinde yer alıyorsa bu adam ölmüş. @LegenDWyatt Ronaldo'su gittiğii her yerde lider oldu kimseye biat etmedi onlar biat etti.

  @LegenDWyatt ile bu mesajına gülmekten ağladığımız doğrudur.
  Hell's Gate
  Hell's Gate
  Fransa Liginde GOAT'ım sahipsiz köpek yavrusu gibi dolanıyordu inkar yok. İlk yılı kötüydü yalan yok. Sonuçta 17 yıl aynı yerde oynadın, yeni sistem, yeni oyun, yeni başlangıç, zorlu psikoloji zorladı. İkinci yılında zaten formunu tutup şampiyon yaptırdı kadroyu. Ronaldo'nun çocukluk hayaliyle büyüyen Mbappe'nin yanında bu kadar kendini belli edip, büyüklüğünü ispatlaması da ayrı komik. Bu büyüklük başka seviye.

  Evet ya gittiği yerlerde liderliği, lider olma isteği zaten onu batırdı. Ülkesinde ilk 11'e bile alınmayan birinin Kainat üzerinde futbolun tanrısı gibi tanınan Messi'ye kıyaslamak zaten Penaldo fanlarının ağladığının göstergesidir. Biat edilen zamanları sadece kovulduğu ana kadardır. Sizi "liderlik" diye kastettiğiniz şey eğer harbiden "liderlik"se gidip kendi söylediği şeyi çürütüp Araplara gitmez, Kapısında kuyruk olurdu diğer Avrupa takımları. Aynı Messi'de olduğu gibi.

  @LegenDWyatt hocama Mbappe'nin atacağı dayağı görmek için hemen PSG ile iletişime geçip bu transferi gerçekleştirmeye çalışacağım.
  Hoca iyi geceler, Denizli nasıl bir yerdir öğrenciye önerir misin?
  Biz Bixi fanıyız ha bu arada. Ben bunu yazarken Cavs içeriden bilgi aldı KK öndeymiş(!).
  • Çok Komik
  Tepkiler: LegenDWyatt
  Hacken
  Hacken
  Ben bahadır ile geldim bahadır ile giderim arkadaş! Tarzını da beğeniyorum çocuğun. Forumda birileri sağ olsun Erlik’ten soğutmak için çaba harcıyor….
  L
  LegenDWyatt
  Purplebixi'nin yayınlarını izleme sebebim:

  %90 Erlik ve Jahrein'in bizzat kendileri
  %10 Bixi'nin esprileri.
  Hacken
  Hacken
  Bahadır iyi çocuk kral. Olaylara yaklaşımı da diğer iki isim kadar olgun bence. Erlik’e lafım yok geçenki yayınları da oturup izledim de Jaho’yu izlemiyorum. Doğru yanlış konuşması bir tarafa kendi yayınlarında da üslubu beni sarmıyor.
  Bir şey demedim aslında. Konunun gittiği yer, MHS’nin kastettiği şey değildi. Ondan üstelemene o yorumu yaptım. Yoksa her lafına ne, kaç kere yazmışımdır sana 3 ya da 4 :)
  • Beğen
  Tepkiler: LegenDWyatt
  L
  LegenDWyatt
  Sosyal medyada insanlar "Merve Dizdar, Türk kadınının gücünü gösterdi." diye gaza geliyor. Kadının kendisini Türk kadını olarak görüp görmediği bile belli değil. Konuşmasında ağzından ne Atatürk, ne Türk kadınları, ne de Cumhuriyet/Cumhuriyet kadınları lafı çıkıyor. Fol yok yumurta yok. Sorsan kendisine, "Türkiyeli bir kadınım" deme ihtimali %70-80 falan.
  Hacken
  Hacken
  Kendisi hakkında tek bilgim kimyasal silah muhabbetindeki hareketi. Tanımam etmem onun dışında. Geçen eski kocasıyla yanımızdan geçtiler bir o…
  Hacken
  Hacken
  Türk-Türkiyeli mevzusunda kesinlikle katılıyorum sana bu arada. Kavramları kendileri tanımlayıp kendileri saldırıya geçiyorlar insanlar. Ulan Türk’sün işte, neyin şovu bu?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst