Lunatic Phenomenal

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında • Knicks’in bana yaşattığı duyguların özeti.
  Lunatic Phenomenal
  Lunatic Phenomenal
  Mevzu tahmin edilemezliğe gelince brunsonın randleı çağırmasına çok gülmüştüm ya. İkisinin de dizisini izlemedim ama BR'nin bu dragon ball ve game of zones serileri çok çok iyi
  • Beğen
  Tepkiler: Hacken
  Hacken
  Hacken
  Randle’ın bu seri silkelennesi şart. Fiziksellik her zaman olmalı ve ribaund üstünlüğünü dikte etmeliyiz zaten, ondan farkı açmak bize küçük bir avantaj getirir çünkü Heat buna çok alışkın. Big Rob bu sefer faul problemine girebilir ciddi ciddi. Panzer de işini yapar. Ama Randle’ın yırtıcılığına ihtiyaç çok fazla. O yüzden Thib’in Randle’a iki tokat atması şart.
  Lunatic Phenomenal
  Lunatic Phenomenal
  Pota altı üstünlüğü büyük ihtimalle sizde olur da adebayo ligin kısalar karşısında en iyi duran uzunu herhalde. brunson ve barrettın buna vereceği cevap önemli. jimmy buckets çok çok iyi faul alıyo, takımın güzel agresif bi havası var ama aceleciliğe dönüşürse butler çok faul alır psikolojik üstünlük heate geçer gibi. heati bu sezon çok izlemedim çok iddialı yorum yapmak istemiyorum da kadro çok kötü şu an. sizin bench de çok iyi değil ama o konuda da üstünlük sizde. heatte de spo var gerçi, her şeye bir cevabı bir sihri var.


  Serhat ağabeyin oyunculuk dersi vermesi halis mi a?
  Lunatic Phenomenal
  Lunatic Phenomenal
  serhat hocanın mavzer diye bi filmi var çok övüldü. 2020 yapımı. hala izlemedim de gerçekten müthiş oyuncu.
  Kral selamlar geçenlerde şöyle bir şey okudum Twitter'da, bir tane eleman Rush Andrade'nin olmak istediği de olamadığı kişi diyor. Bana bir tik saçma geldi. Rush bence hiçbir zaman Andrade kadar draw olmadı (en azından Japonyada) ve politika olarakta Rush baya sıkıntılı diye biliyorim ROH'a gitmesi falan.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst