...Macho...
Tepkime puanı
18

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

  • Memet abe içerden aldığım bilgilerw göre mundo olayı baştan planlıymış promo parası almış yani sadece. Ban konusuna yazmışın söyliyim dedm .d ben de geçen gün öğrendim bunu
    Süresiz banlar duyurulmuyor zaten. Sebep foruma girerken karşısına çıkıyor olmalı, banlayan kişi de söylemiş sanırım. Ben banlamadığımdan sebep konusuna konuşamam. Kendisi hoşgeldin konusunda dikkat çekici şeyler yazmış sanırım, bu tarz mesajlarda banlayan kişiyi kararında etkilemiş olabilir. Benim değiştirebileceğim bir durum değil zaten.
    "Kafamıza Esenleri Yazma" konusundaki mesaja içerik konusunda bir şey diyemem fakat yazım kurallarına aykırı, 2 sayfa geri ve ileri tüm mesajlara bakarsanız zaten farkı anlayabilirsiniz, benzer 1 mesaj belki var belki yok. Siyaset konusundaki mesaj ise hem yazım kurallarına aykırı hem de konuyu tiye almak olarak algılanabilir ki ciddi/uygun bir üslup değil. Noktalama yok, tüm harfler büyük -ki Türkçe kuralları içerisinde cümlenin bütün harfleri büyük olmaz- ayrıca kelimelerin son harfleri yersiz yere uzatılmış. Siyaset konusundaki mesaja denk gelmiştir büyük ihtimal ile banlayan kişi. "Meral Akşaner/Meral başkan olsun/olsana." tarzı yazsa sıkıntı olmazdı diye düşünüyorum.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst