Mexes
Tepkime puanı
1,292

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Olum ben Messi'ciyim fight mı atalım illa :mad:
  Mexes
  Mexes
  Ben de Messiciyim zaten. Totem yapıyorum ve bunlarla uğraşmak çok zevkli. Kutsallarına sövmüşüm gibi sinirleniyorlar. Forumda ki Messi konusuna Arjantin'i tuttuğumu ve Messi'nin GOAT olduğunu yazdım zaten arasan bulursun. Bunlar sazan gibi ağa takılıyorlar. Çok komik. Baya eğleniyorum. Futbol konusunda bu kadar sinirlenmeleri trajikomik.
  Sakin olur musun lütfen? Yöneticiler veya diğer üyeler hakkında üslubunu bozmadan anlat derdini lütfen. Son mesajını ben sildiğim için bilgilendirmek ve sükunete davet etmek için atıyorum bu mesajı. Şikayetini anlıyorum. Bahsettiğin gibi bir şey yaşanırsa aramızda konuşup müdahale edeceğiz.
  Mexes
  Mexes
  Kurallar bi sevmediğiniz insanlara uygulanıyor zaten. Başka bir futbolcuyla dalga geçildiği an raporluycam. İşlem yapılmassa sana bu konuşmamızı hatırlatıcam. Bakalım ne kadar samimisiniz.
  The Insane Icon
  The Insane Icon
  İyi de bazen yöneticilerden herhangi biri insiyatif alıyor ve hakaret olmadığında mesajı silmeyebiliyor. Fevri tepki vermek yerine uygun bir şekilde hak aramanı tavsiye ve talep ediyorum. dogri
  Mexes
  Mexes
  İnsiyatif: Gıcık olduğu kişinin mesajını silme.

  Neyse tamam uzatmaya gerek yok. İnsanları sindirmeye devam edin. Gruplaşma yasak ama kralını siz yapıyorsunuz. Sevmediğiniz birine forumu kullandırtmıyorsunuz.
  Break the Walls Down mı daha iyi theme Judas mı sence?
  Mexes
  Mexes
  Break the Walls Down. Bu arada Judas'ı güreş takip etmediğim zamanlar beğenip listeme eklemiştim. Sonradan Jericho'nun söylediğini duyunca hayatımın şokuna uğramıştım.
  modlar uyuyor. bu ne?

  Merhabalar şikayetlerimizde bu tip üsluplar kullanmamanızı rica ederiz. Belki şaka maksatlıdır ama emir verici bir üslup olarak algılnıyor ve şikayeti attığınızda saat 05.52 imiş. Mevzubahis mesaj da gece 2'de atılmış.
  • Çok Komik
  Tepkiler: Mexes
  Mexes
  Mexes
  tamam işte uyuyomuşunz asdasdasdasd
  Mexes'in profiline bir mesaj bırakalım. Umarım bir gün AJPunk sever...
  • Çok Komik
  Tepkiler: Mexes
  Mexes
  Mexes
  Ben yenilerden MFJ ve Theory'i seviyorum o yüzden takip etmeye devam ederim büyük ihtimalle. Edge bu sene emekli olur zaten.
  Adorably Evil
  Adorably Evil
  2014-2015 aralığından bahsediyorum. O ara ilk Punk gitti, 2015’te AJ Lee emekli oldu.
  Mexes
  Mexes
  He pardon. Bıraktımı bırakıcam diye okudum nedense. Şuan bile çok aktif izlemiyorum sadece PPV'lere bakıyorum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst