Mr.Pacman
Tepkime puanı
320

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • johnny gargano deyince aklıma adamın sıfatından önce sen geliyon kral
  • İmza
  Tepkiler: Mr.Pacman
  Mr.Pacman
  Mr.Pacman
  Eğer şunu başardıysak ne mutlu halimize. RPG'ye herhangi biri o güreşçiyi gördüğünde aklına ben geleyim istemiştim. Hatta bu yüzden önceden çok oynanan karakterleri hiç almıyordum (Bknz: Punk, Cena, Orton vs...). Şu an çok mutlu oldum ya.
  Freakin
  Freakin
  üstüne yapıştı artık
  Böyle bir listenin varlığından yeni haberim oluyor. Hayır konseptte pek uyuşmuyor gibi, hepsini geçtim bunu söyleme tarzın hiç hoş değil. Hayırdır?
  The Goddest Bliss
  The Goddest Bliss
  Hocam hiç sohbetimiz olmadı o yüzden niyetinizi tam anlamadım.
  Mr.Pacman
  Mr.Pacman
  Zaten espri yapayım oradan sohbet başlasın diye yazdım. Ben cevabımı aldım hocam bir daha seninle alakalı hiçbir şey yazmayacağım. Espri algınız yok. Herkesin sizinle savaşta olduğuna inanıyorsunuz. Herhalde sizinle konuşmak istemediğim için de beni banlamazsınız artık.
  The Goddest Bliss
  The Goddest Bliss
  Konuşmak istemiyorsanız bu mesajımı dikkate almayın hocam ancak buradaki hiç kimseyle bir alıp veremediğim yok. Espri yaparak sohbet başlatmak istediğinizi söylüyorsunuz, bana hitaben yazdığınız mesajda tam olarak ''LAN GİT KENDİ GİMMİCKİNİ BUL! KAÇ SENELİK LİST OF PACMANO'MU ÇALMA!'' diyorsunuz ve benim bunun bir espri olduğunu anlamamı mı bekliyorsunuz? Sizinle hiç muhabbetim olmadığı için bu yazdığınızın şaka olduğunu anlayamadığım için kusura bakmayın efendim. Ban atmak gibi bir niyetim de hiç olmadı, mesajınıza uyarı verdim, otomatik olarak sistemden ban yediniz sonra bu yanlış düzeltildi zaten. İyi günler dilerim.
  Selam usta, naber ? Centria ben.
  Mr.Pacman
  Mr.Pacman
  Sanmıyorum be hocam be. Zamanında çok sevsem de Fatih dönemi ile epey yoruldum ve sonra da işe girince ara verdim. Epey ara girdi ve çok özlemediğimi fark ettim (Rpg'deki çevreyi özlüyorum orası apayrı). Askerlik sonrası işssizim. Bir ihtimal diyeyim ama çooook düşük bir ihtimal.
  Burn In My Light
  Burn In My Light
  Sen bilirsin kral. ''Hakkı Yenilen'' dörtlüden bir seninle oynayamadım herhalde, dönmeni isterim kendi adıma. Ama tabii sen bilirsin. Fatih dönemi ile neyden bahsettiğini anlamadım
  Mr.Pacman
  Mr.Pacman
  Aschentef'i kasttetim. İsmi bu. Benim onu çağırdığım daha güzel isimler var da ban yemek istemiyom. Neyse. Evet ben de senle oynamak isterdim ciddi zevkli olurdu.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst