Mr.Pacman
Tepkime puanı
354

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • johnny gargano deyince aklıma adamın sıfatından önce sen geliyon kral
  • İmza
  Tepkiler: Mr.Pacman
  Mr.Pacman
  Mr.Pacman
  Eğer şunu başardıysak ne mutlu halimize. RPG'ye herhangi biri o güreşçiyi gördüğünde aklına ben geleyim istemiştim. Hatta bu yüzden önceden çok oynanan karakterleri hiç almıyordum (Bknz: Punk, Cena, Orton vs...). Şu an çok mutlu oldum ya.
  Freakin
  Freakin
  üstüne yapıştı artık
  Böyle bir listenin varlığından yeni haberim oluyor. Hayır konseptte pek uyuşmuyor gibi, hepsini geçtim bunu söyleme tarzın hiç hoş değil. Hayırdır?
  The Extraordinary
  The Extraordinary
  Hocam hiç sohbetimiz olmadı o yüzden niyetinizi tam anlamadım.
  Mr.Pacman
  Mr.Pacman
  Zaten espri yapayım oradan sohbet başlasın diye yazdım. Ben cevabımı aldım hocam bir daha seninle alakalı hiçbir şey yazmayacağım. Espri algınız yok. Herkesin sizinle savaşta olduğuna inanıyorsunuz. Herhalde sizinle konuşmak istemediğim için de beni banlamazsınız artık.
  The Extraordinary
  The Extraordinary
  Konuşmak istemiyorsanız bu mesajımı dikkate almayın hocam ancak buradaki hiç kimseyle bir alıp veremediğim yok. Espri yaparak sohbet başlatmak istediğinizi söylüyorsunuz, bana hitaben yazdığınız mesajda tam olarak ''LAN GİT KENDİ GİMMİCKİNİ BUL! KAÇ SENELİK LİST OF PACMANO'MU ÇALMA!'' diyorsunuz ve benim bunun bir espri olduğunu anlamamı mı bekliyorsunuz? Sizinle hiç muhabbetim olmadığı için bu yazdığınızın şaka olduğunu anlayamadığım için kusura bakmayın efendim. Ban atmak gibi bir niyetim de hiç olmadı, mesajınıza uyarı verdim, otomatik olarak sistemden ban yediniz sonra bu yanlış düzeltildi zaten. İyi günler dilerim.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst