The Drifter
Tepkime puanı
379

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • WWE stands for…
  The Drifter
  The Drifter
  Hocam bu şirkette kendi kendine parlamayacaksın yoksa ipini çekiyorlar. NXT zamanında da şamar oğlanıydı ama kadroda doğru dürüst yuhalanan tek adam buydu. O zaman da kullanmadılar. Falso diyebileceğim tek yanı ring içi. Ring dışında sergilediği karakteri ring içinde sergileyemiyor maalesef.
  Goddess
  Goddess
  benim hiç ring içi takıntım yok ya sevdiğim güreşçiler genelde zaten oyunculuğuyla karakteriyle ön plana çıkar bu yüzden bu akşam sohbet etmek için seni seçtim diyebilirim ayrıca eliası aewda görmek ister miydin hocam
  The Drifter
  The Drifter
  Katılıyorum. Günümüz güreşçilerinin en büyük eksiği bence. Kendilerine bir lakap takıyorlar onu karakter sanıyorlar. Düzgün bir karakteri olan güreşçinin hikayesi de izleniyor. Bu hikayeyi ring içine taşımak da önemli ama. Elias bugüne kadar hiç ciddi bir feuda girmediği için büyük maçlarda nasıl bir performans sergiler bilemiyorum. AEW'ya giderse işlerin çok değişeceğini sanmıyorum. IMPACT veya Powerrr tarzı yerler daha iyi olur onun için. Şu 2021 yazındaki Elias öldü videolarında bir beklentim olmuştu aslında ama fos çıktı.
  Hocam sa. Yanlış yazmışım bu arada Elias'ı çok severim. Ezekiel'i kastettim. Hatta Elias yeni nesil güreşcilerden en sevdiğim ilk üçe girer. Adama verdikleri gimmick şaklabanlık ama.
  Mexes
  Mexes
  Yok hocam zaten ciddiye aldığım için yazmadım. Sadece düşünceni merak ettim Ezekiel hakkında.
  Mexes
  Mexes
  Eski Elias her zaman iş yapacak güreşciydi. Seyirciyi çoşturuyordu. İyi boo alıyordu. Müthiş çardı.
  The Drifter
  The Drifter
  Ezekiel bildiğin dümdüz adamdı ya. Kardeş senaryosuyla nereye kadar gidebilirdi ki? En fazla Kevin Owens'a aynı kişi olmadıklarını kanıtlayacaktı. Sonrası yok. Ben ilk geldiğinde kafayı sıyırmış Elias olacak sanıyordum ama olmadı.
  Elias'ın Ezekiel'e geçmesi güzel mi oldu sence?
  The Drifter
  The Drifter
  Benim gözümde Drifter kasa Elias Samson farklıdır. Onun yerini alamaz. Birkaç hafta izleyip analiz etmem lazım. İlk izlenimlerim iyi değil ama hemen de yermek istemiyorum. Şu an CAW gibi bir tarzı var.
  Bay Piyanist
  Bay Piyanist
  Bence Ezekiel'e geçmesi güzel oldu. Elias baya jobber olmuştu yeni değişiklik gerekliydi bence ama sakalsız kötü olmuş..
  The Drifter
  The Drifter
  Hocam şahsen ismi de pek beğenmedim. Ezekiel tek başına kötü duruyor. Elias ismini gitarist gimmickinden ötürü sıkıntı etmiyordum. Mahlas gibi bir şeydi. Ezekiel soyadı olmadan eksik hissettiriyor. Bu gece RAW'da kaliteli bir şeyler görmeyi umuyorum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst