The Insane Icon
Tepkime puanı
7,573

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında


 • Kanka haberi attıktan sonra senin konuyu gördüm ancak sen haberi eksik vermişsin. Punk ile alakalı olan kısımlar eksik— ki forumda daha fazla haber değeri taşıyan kısımlar oralar sanırım. Birleştirilmezse daha fazla hit alır kanımca.
  Flip Flop 'N Fly
  Flip Flop 'N Fly
  Uzaktan çalışıyormuş zaten bu zamana kadar. Ancak Punk tarafı Collision ile geri döneceğini düşünüyormuş. Bunu iptal ettiklerinden sıkıntı çıktı.

  Collision'u berbat edecek tek şey Elite. Bu tayfanın mızıkçılığı bırakmayıp çalışmayacakları adamın işine ket koymaya devam etmeleri olur. Profesyonellik ne bilmiyorlar, insanların ekmeği ile oynuyorlar, salak salak iş yapıp dayak yiyorlar... Şu krizi atlatıp sorunsuz bir şekilde iki zihniyeti ayırırlarsa 2024'te Elite'in WWE'ye geçmesi bile olası.
  The Insane Icon
  The Insane Icon
  Valla teknik yoruma gerek yok. Mızıkçılığı kim yapıyorsa ağır sığırdır. Şirketin hafiften kan kaybetmeye başladığı açık, en azından TV noktasında. Bu inadı sürdürenin şeye sürüm aklı yoktur. Ben ne o taraftayım ne bu tarafta. Sadece Punk ile gönül bağım var. Punk'ın güvendiği adama da güvenirim ama uzatmanın da mânâsı yok. Bitsin bu vuslat artık...
  Flip Flop 'N Fly
  Flip Flop 'N Fly
  Kimsenin kişisiyle işimiz yok ama bu adamların güreş olarak bir katkısı olmadığı belli. O yüzden Punk tarafında saf tutuyoruz. MJF'i de kısır Four Pillars senaryosuna soktuklarından beridir Dynamite en düşük seviyelerde geziyor. Gündelik izleyici PWG'de kimin kime pandik attığını bilmez. O güreşten zevk de almaz. AEW'un en başta hedeflediği gibi WWE'ye kafa tutması için Indy kafasında kim var kim yoksa temizlemesi geliyor. Bu temizlik de baştan başlamalı. Yoksa çok ah çekeriz.

  Collision'dan ümitli olma sebebim de iki grubun ayrılıp hangi tezin doğru olduğu herkese malum olacağı idi. Bu senaryoda o da gerçekleşmeyecek. İşin en başında olduğu gibi ona buna mızıklanıp, "bu şirketi biz kurduk" diyip şirketi el birliği ile aşağıda tutmaya devam ediyorlar.
  KK'ya vereceğim oy cehape denen partiye vereceğim son oydur. Tuncay Özkan denen operasyon çocuğu gitmeden oy yok. Ekrem başkanımızı yediler.
  The Insane Icon
  The Insane Icon
  Değişim gelsin, Ekremsiz Mansursuz CHP'nin yüzüne bakarsam şerefsizim, namussuzum, alçağım, kahpeyim.
  Styles Clash
  Styles Clash
  Ekrem İmamoğlu sev sevme tam CHP'lik adam anasını satayım müthiş bir hitabet ve siyasi zeka GB olsa en az %30 görür bu parti. Ama Tuncay denen şerefsiz adama yanlış veri verdi operasyon çekti. Sırf bu armutlar konforlu muhalefet yapsın diye güzelim adamı harcadırlar. Adam da küstü çekildi baksana.
  90+12 de gelen kupon
  The Insane Icon
  The Insane Icon
  Düşmesin ya bochum diye bi sığır takım var süperligin ümraniyesporu Schalke Werder Bremen Hamburg üçlüsünün olduğu Bundesliga... Var bi hayalimiz. Tıpkı Kocaeli Bursa Eskişehir üçlüsünü süper ligde istediğim gibi...
  Kero
  Kero
  bu iki 3'lünün gerçekleşirse tüm sorunlar gider yerine keyif gelir. Bochum'un bu sene ki tek vasfı şampiyonluğa giden BVB'ye puan kaybettirerek Munih'i şampiyon yapması. Lanet olasi Bochum.
  The Insane Icon
  The Insane Icon
  bkz İstanbulspor
  • Alev
  Tepkiler: Kero
  Screenshot_84.png
  neden kaldırılmış?
  giortrat
  giortrat
  Screenshot_85.png
  Başlığı direkt arattığımda bulamadım.
  giortrat
  giortrat
  Serbest kürsüye açmıştım.
  The Insane Icon
  The Insane Icon
  Konu hakikaten yok. Kim neden kaldırdı bilmiyorum. Ekibime sorayım. Bazı moderatörlerimiz görevde yeni sayıldıklarından konuyu çöpe taşımaları gerekirken siliyorlar. Bir de kalıcı silmek var ki o geriye döndürülemez bir adım. Sanırım biri bunu yanlışlıkla yaptı, ama bilmiyorum. Bir araştırayım.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst