Untitled Document
The Peep's
Tepkime puanı
2,137

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Hocam merhaba. Yeni üye oldum formunuza gayet eğlenceli, kuruluş, dizayn, içerikler, üyeler dahil. Bulunduğunuz konumdan dış dünyalara açılmanız, ülke çapında daha fazla tanınmanız, büyük ölçüdeki kitlelere hitap etmeniz beraberinde başarı dolu sağlıklı ve mutlu seneler dilerim. Hocam artı soru olarak güreş market ne zaman aktif olur? Ülke dışına (Azerbaycan) satış gerçekleşiyor mu? Teşekkür ederim şimdiden
  Mesajlarımı silmeyi ne zaman bırakacaksınız acaba? Yeni foruma geçeli 6 aydan fazla olmuş, forumu geliştirmek adına hiçbir efor yok. Hatta daha geçenlerde forumdaki eksikleri yönetimden birine not ettiriyormuşsunuz sanırım sanki eksikler göz önünde değilmiş gibi ya da eksikleri giderecekmişsiniz gibi. Bir şeyi yaptırmak için en az iki üç kez tekrar etmek gerekiyor size. Üye banlamaya ya da yalan yanlış haber paylaşımlarıyla reyting kovalamaya harcadığınız enerjiyi dediklerimi ciddiye almak için harcasaydınız burası çok daha güzel bir yer olurdu. Herkes de daha memnun kalırdı. Zaten mevcut işleyişten tek memnun olan sizsiniz herhalde ki ilgisizlikten öleceksiniz bu gidişle.
  The Peep's
  The Peep's
  Ali, senin sorunun ne dostum?
  Kjetill
  Kjetill
  1- Silineceğini göz önüne alarak bir mesaj yazıyorum, doğal olarak da siliniyor ama konuda benzer tarzda mesajlar da varken herhalde direkt hedef gösterdiğim için silinen tek mesaj benim mesajım oluyor. Silen şahsın profiline diğer mesajların da aynı şekilde silinmesi gerektiğini belirttiğim bir mesaj yazıyorum. Ama o da siliniyor, hem de hiç içeriğine bakmadan. Ayrıca mesaj silerken bildirim gitsin diye bir tik var, o da kaldırılıyor olmalı ki benim silindiğine dair haberim bile olmuyor. Dahası, bana hiçbir açıklama da yapılmıyor. (Neyden bahsediyorsun ayağı çekme lütfen, sen benden daha iyi biliyorsun konuyu.)
  2- İlgisizsiniz. Hem yönetim ekibindeyken hem de şimdi attığım raporlarla malum şahsın açtığı konulardan şikayetçi olduğumu belirtiyorum. Ama aktiflik sağlıyor yha diyerek geçiştirip duruyorsunuz. 2021'de öyleydi, 2022'de bir şeylerin değiştiğini hiç sanmıyorum.
  3- İlgisizsiniz, yeni sisteme geçildiğinden beri tek bir geliştirme bile yapılmadı. Ben yönetimdeyken bunları sürekli hatırlıyorduk, hala hatırlatılıyor mu bilmiyorum ama ne aceleniz var ki, öyle değil mi? Xenforo'ya ilk geçildiği hafta sonunda rep sistemi aktifleştirilecek demiştiniz. Üzerinden kaç ay geçti ama ben öyle bir sistem göremiyorum. Tepkime skorlarına eklemeler yapılarak devam ediliyor. Tamam yapılmaz okey ama yapacağız diye önceden söz vermeyin bari.
  4- En son yönetim toplantısı ne oldu hiç bilmiyorum. Yeni konu da aylardır gelmiyor. Ha gelse ne olacak? Hiçbir şey. Yönetim toplantılarının da bir amacı yok zaten. Ben ve istekli birkaç arkadaş mevcut önerileri hem tartışıp hem de yeni konuları tartışmaya açıyorduk vakti zamanında ama gerek yok bilmem ne diyerek reddediliyordu hepsi. Hatta kimi zaman toplantı sırasında ''Bu üzerinde konuştuğumuz şeyin olabilitesi var mı?'' diye sorabileceğimiz bir admin olmuyordu, o derece. Hadi diyelim toplantı yapıldı, kararların açıklaması da en az 10 gün alıyordu. Çoğu zaman adminlerin son sözü ne olacak diye onu bekliyorduk.
  5- İlgisizsiniz çünkü süper mod'a geçiş yaptığımda admincp'de bazı bölümlerin bana açılması dahi 1 ay sürmüştü. Kimi zaman adminler navbarı unutuyor, kimi zaman çekiliş düzenliyor açıklamayı unutuyor, kimi zaman rank vermeyi unutuyor. Sağ olsun Selin adminliğe yükseldiğinden beri bazı konularda daha çabuk iletişim kurabiliyoruz ama bu sefer de kendisinin teknik bilgisi yetersiz kaldığı için bazı konularda maalesef onun da yapabileceği bir şey kalmıyor.
  6- İlgisizsiniz çünkü 12 kişilik yönetim kadrosuyla bile forumu normal akışında ilerletemiyorsunuz. Bu kadar fazla üst yetkili olmaması gerektiğini söylemiştim ama hala değişen bir şey yok. Foruma gün içerisinde katkı sağlayamayacak kişi kim olursa olsun yönetim ekibinden ayrılabilir, burada kişisel ilişkileri bozmayalım diye bir kaygı gütmenize gerek yok. Ben bıraktığımda önümde 4 admin, 2 co-admin vardı, yönetici rankındayken atlayabileceğim rank kalmamıştı. Sizce bu ne kadar işleyebilir bir sistem?
  7- İlgisizsiniz çünkü mod değiştirerek sorunların çözülebileceğini sanıyorsunuz. Şu anki modlar görevlerinden ayrılsalar yerlerine başkaları gelecek ve yine bütün yük onların üzerine kalacak. Ben attığım raporlara sadece MHS'nin geri dönmesini istemiyorum, yazık yani ona da. Geçen sene Onur'la her yere koşturuyorduk ama bir süre sonra ben o kadar sıkıldım ki ilk girerken bayağı hevesli olduğum yönetimden çıkarken forumdan soğuduğumu hissettim. Bu ilgisizliğinizin yönetime giren her modu soğuttuğuna da yemin edebilirim. Yönetimden neredeyse her ayrılan kişi neden foruma küsüyor sizce?
  8- İlgisizsiniz çünkü yöneticiliği üye yasaklama, konu kilitleme sanan üst yetkilileriniz var. Forumun geçen seneden beri devam eden sorunları ne üzerine bir saniye bile kafa yormadığınıza eminim. Hal böyle olunca kendimi böyle uzun uzun açıklamak zorunda kalıyorum işte ben de.

  Bir çırpıda aklıma gelenler bunlardı. Üzerinde biraz daha düşünsem belki bir bu kadar daha madde sıralardım. Yani ben bu kadar rahatsızım, siz nasıl bu kadar rahatsınız? Bu kadar umursamazlık fazla cidden.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 
Üst