The Rated R
Tepkime puanı
6

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

  • Yeri geldiğinde objektif, yeri geldiğinde taraf olacaksın.Yoksa ne zevki çıkar ki ? dediğin gibi bazı arkadaşlar bilim adamı gözüyle izliyor. Bizimde yarın var ama gitmeyeceğim bugün rapor aldım 5 gün kafa dinleyeyim diye, sana da hayırlı akşamlar Yılmaz.Başarılar sınavında.
    Punk fanı olmana sevindim,yanlış anlamışım.Ne kadar çok olursak o kadar iyi tabiki.Oblejtif olmak lazım tabi aşırısı iyi değil ama konu taraftarı olduğum isimse tarafsız olmak mantıksız.Neyse beni anladığının farkındayım bende seni anladım,bilinçli bir izleyicisin.Benim yarın sınavım var, ölmezsek ona gireceğim hehe Sana hayırlı akşamlar Alper :eyv
    Burada ödülü Cena haketmedi bence,o yüzden kötüleme girişindeyim tekrarlıyorum Cena karakterini.Gerçek hayatı vb. şeylere laf atmıyorum ben bu durumda.CM haketmeden aldığındada destekleyeceğim tabiki,seninde CM'e pek sıcak kanlı olmadığını görüyorum ama bunu seviyeli bir şekilde tartışırsak zevki çıkar yanlış mıyım ? Yoksa evet CM'in artık kaybetme vakti gelmiş dersem bu kadar PW bilgisi ve izlediğim zamana haksızlık etmiş olurum.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst