Thunderstruck
Tepkime puanı
4,992

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Sen Arsenal'lı mıydın?
  Styles Clash
  Styles Clash
  DÖNDÜÜÜÜÜÜÜ
  Styles Clash
  Styles Clash
  Screenshot_20230221_021819.jpg


  Adamla yan yana geldik.
  Thunderstruck
  Thunderstruck
  2 adam...
  Sevgili hocam. Yönetimde bulunan her üyenin bianca sevmesi mi gerekiyor? Sırf bianca sevmiyorum diye yönetimde olmamı sorgulaman garip geldi. Ne bileyim aktif falan değilim bunlar sebep olabilirdi.

  Lütfen beni yanlış anlama üstad. Buradan kimseye karşı olumsuz bir tavır sergileyecek, küsecek bir adam değilim. Senden tek ricam şu koyu renk yazdığım yeri yorumlaman:

  Güreş takip eden biriyim. bianca adındaki güreşçiyi sevmiyorum. AJ Styles'a olan sevgimi nasıl yorumlarımda belli ediyorsam bianca'ya karşı olan sevgisizliğimi de aynı şekilde yorumlarımda belli ediyorum. Ne küfür kullanıyorum ne de onun hayranlarına karşı kötü bir söz söylüyorum. Kendisine olan düşüncemi, uygun konularda havaya yazar gibi yazıyorum bu satırlara.

  Sevgili üstad soruyorum sana, bunun neresinde ayrıştırıcılık var, neresinde görevi kötüye kullanmak var, neresinde forumda moderatör olmamı engelleyen bir unsur var?
  Thunderstruck
  Thunderstruck
  Valla bilerek yazdığını ve abarttığını düşünmüyorum ben zaten üstad, sadece hani senin için de daha iyi olur bence. Bu iş bir şov işi, kadına yazılanları uyguluyor kadın yani.

  Ben kimseyi çok sevmem, izlemesi güzel ve gözüme estetik geliyor sadece. Mesela ben de Karrion Kross denen hıyara takığım :D.
  The Extraordinary
  The Extraordinary
  ''Nefrette sevgi kadar büyük bir duygudur'' çok doğru bir laf. Kimseye böyle bir şey hissetmem ama bianca başka abi. :D
  Thunderstruck
  Thunderstruck
  En azından bir görsel keyfi var bence Karrion Kross, Veer falan var abi yav...
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst