UltimateOpportunist

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Oliveira vs Makhachev 2'nin galibi kim olur ?
  UltimateOpportunist
  UltimateOpportunist
  Makhachev çünkü bu adamlar bjj'i direkt iptal ediyor güreş ve kontrol kabiliyetleriyle. Ben yine bir submission bekliyorum Makhachev'den. Oliveira'nın yere inmeden Makhachev'i yakalaması lazım yere inerse bir şey yapamaz tek şansı ko/tko çünkü çenesi sağlam değil Islam'ın.
  Seyfendi
  Seyfendi
  Oliveira önceki maça çok daha iyi çıkacaktır ama... ekime daha çok var
  UltimateOpportunist
  UltimateOpportunist
  Daha iyi gelse bile yetmeyecek bence. Islam gibi adamları anca Volkanovski gibi gücüyle Islam'ı karşılayabilecek, takedown defansı harika olacak, yere alınsa dahi patlayıcı olup yerden kalkabilecek adamlar yenebilir Oliveira da takedown defansı yok, güçsüz (Islam'a göre) ve yerden kalkamıyor özellikle dağıstan güreşine karşı. Islam'ı anca Dariush (abim de çene 0 olduğu için bir türlü kemere ulaşamıyor :D) ve Tsarukyan falan yenebilir biri yenecekse ya da Volkanovski falan onun dışında herkesi çok rahat yener.
  Hoca senle konuşmuştuk sanırım Trivium’u. Son dönemde ben de sardım. Gurme zevkmiş gerçekten, ısrar ettikçe çok sardı. Eyvallah.
  UltimateOpportunist
  UltimateOpportunist
  Muhtemelen konuşmuşuzdur aynen sağlam grup, kariyerlerinin ara döneminde biraz düşüşe geçtiler ama son albümleri yine bomba gibiydi. Özellikle The Crusade albümlerini bayağı severim.
  • Beğen
  Tepkiler: Hacken
  Koskoca and Justice For all a niye laf edeyim kral? 89 seattledaki mop öncesi To live is to die kısmının bas girişini çalmak en çok keyif aldığım şeylerin başındaydı lisedeyken.
  Hacken
  Hacken
  Ya o da olur. 2'si de olur ben öyle çok insan ayıramam gruplardan birim vardır o kadar. Çok tarzım değil. Deep Purple'da da benim tanrım Lord babadır. ikinci adamım da Gillian'dır. Gerisini sıralayamam :D
  UltimateOpportunist
  UltimateOpportunist
  John Lord, Deli Vahit'den sonra en iyi klavyeci bence. Şaka bir yana goat klavyeci derim ben Highway Star, Child in Time (özellikle Made in Japan) ve Fireball klavye soloları allahlığının kanıtı ömrümde öyle klavye soloları dinlemedim. Her ne kadar Blackmore ile ortak yazmış da olsalar April gibi bir şaheser de onun payı çok büyük o açıdan da büyük saygı duyuyorum. Hey Joe, Lalena da falanda döktürüyordu rahmetli. Huzur içinde uyusun. Ian Gillan ben de aşırı severim en iyi birkaç Rock vokalinden birisi benim için, Black Sabbath ile yaptığı albümde çok pis yardırmıştı, aslen metale daha uygun sesi ama 1 albüm dışında metal ile işi olmadı o üzüyor beni. Blackmore çok sorunlu birisi diye pek sevmiyoruz galiba?
  Hacken
  Hacken
  Benim en sevdiğim şarkılardan ikisidir ya April da Chid In Time da. Tam dediğin gibi, Blackmore harika gitaristtir ama yaptıkları falan çok kötü adamın. Mobbing'inden tut kavgacı huyuna cidden sorunlu bir adam.
  UltimateOpportunist
  UltimateOpportunist
  Eddie Alvarez dönemi prime Conor olsa ilk raund da bitirirdi de artık imkansız ya. Conor'ı takedown a almak da kolay yani.
  UltimateOpportunist
  UltimateOpportunist
  Zaten en az 1 tane top 5'den maç kazanması gerek kemer için, Conor yine eğleniyor kendince.
  Paranoyak
  Paranoyak
  Aslında Khabib maçında takedown defensleri fena değildi ama sonradan komple dağıldı. Yer planı hiç yok. Oliveira, kafeste sektirir bizimkini. Top 5 değil de ilk 10'dan birini verirler. Alırsa o gazla kemer maçına çıkarırlar. Dustin'i son maçta yense Oliveira maçını vereceklerdi zaten.
  305_Rose_Namajunas.0.1502636113.jpg
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst