Viva ElPatron
Tepkime puanı
252

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Nerelerdesin kral? Futbol konuları toksik muhabbetlere doldu taştı, kaliteli adam arar olduk. Herkes birbirine sallıyor.
  Viva ElPatron
  Viva ElPatron
  İş güç koşuşturmaca. Pek vakit kalmıyor kendime ayırabileceğim. Bir de toksikle uğraşasım yok hiç. 2-3 bir şey yazıp kaçıyorum öyle. Sen napıyorsun, nasıl gidiyor hayat?
  • Beğen
  Tepkiler: Hacken
  Hacken
  Hacken
  Bizde de benzer ya. Boşladık bile denilebilir bakma Parlayan şeyine, almayı unuttular gsaşdkfa
  Kral ben de çok oynadım da günümüzde her şeyi FM'den yorumlayan bir kitle var maalesef o beni triggerliyor. Ama dediğin gibi scout ekipleri bayağı geniş. Bizim ülkede bile bölge bölge ayrılmış halde. Marmara ve Trakya bölgesinde bu işi yapanları biliyorum zaten adamlar gidip Kırklarelispor maçı da izliyorlar. Ama gelişim kısmı simule edildiği için çok mantıklı olmuyor ya. Potansiyelde her ne kadar kıstas olsa da devamı soru işareti.
  Viva ElPatron
  Viva ElPatron
  Sadece futbol özelinde de değil dediğin. Sağdan soldan duyduğu şeyi kendi bilgisi gibi, kendi görmüş gibi aktaran çok insan var. Bu cahillikten de beter. Cahili yola getirirsin ama bu tipleri getiremezsin.
  • Beğen
  Tepkiler: Hacken
  Hacken
  Hacken
  İlber Ortaylı şey diyor ya, yarı cahil cahilden beterdir. Heh bu işte onlar.
  Viva ElPatron
  Viva ElPatron
  Gördüğüm gibi anladığım gibi kaçıyorum bu tiplerden. Uğraşılmaz cidden.
  • İmza
  Tepkiler: Hacken
  BİR ADAMA YOLDA GİDERKEN BİR ADAM GÖRMÜŞ.ADAMIN BOYNU KRKMIŞ . DİĞER ADAM NE OLDU UŞAĞIM DEMİŞADAMDA BOYNUMU KIRDILAR BOYNUMU KIRDILAR DEMİŞ. EĞER BU FIKRAYI OKUYUPTA 20 YERE YAPIŞTIRMASSANIZ AKŞAM RÜYANIZA KARABASAN WE CİNLER GİRECEK 3 GÜN SONRA KAZA GEÇİRİP ÖLECEKSİNİ.ÖZÜR BNDE FIKRA DİE BAŞKA YERDEN OKUDUM
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst