Westron
Tepkime puanı
101

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Geçmiş olsun ne davası bu hakaret mi ettin?
  • Beğen
  Tepkiler: Westron
  Bay Piyanist
  Bay Piyanist
  Valla inşallah Avukat doğru söylüyordur. Ceza almanı asla istemem tabii ki, seni merak ederiz herkes bu forumun parçası. Sende öylesin, Herkes burada dost sayılır. Bu arada adamlar ne takıntılıymış bi kelime yüzünden dava açıyorlar. Çok gülünç resmen ya
  Westron
  Westron
  İnşallah öyledir, bana desteğin içinde çok teşekkür ederim. 🙏daha bir sonuc çıkmadı, pedofili, hırsız, tacizci herifler beraat ediyor takıntı yapmıyorlar ama ben sırf kafasız yazdim diye hapis cezasi almami istiyorlar, bu tip uygulamalar diktatör ya da krallikla yönetilen ülkelerde yaşanır, ABD ya da AB de internet uzerinden yazilan hakaret bile suc sayilmiyor, malum kisiye kufur bile etmemisim sadece argo kelime kullanmisim. Savcının bana verdigi karari bile saygı duymayan kalitesiz adamlar bunlar, bunların amacı kendilerine muhalif olanları sözde korkutmak.
  Bay Piyanist
  Bay Piyanist
  Cidden bu adamları anlamıyorum ya, Argo kullanmış hadi dava açtı kaybetti tamam. Neden ceza almasını isteyesin ki? Senin yakınını öldürmedi veya taciz, hırsızlık gibi şeyler yapmamış hala ceza almasını istiyor. Allah Yardımcın olsun dostum, bunlarla uğraşmak cidden zor. Ve bir şey değil her zaman herkesin yanındayız.
  Reis foruma çok pis küstürmüşlerdi hiç giresim gelmedi ya! Geri döndüm sayılır bakalım kaç gün dayananilirim bilemiyorum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst