Untitled Document
Westron
Tepkime puanı
138

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Selamlar hocam. Hayirdir ne davasi bir seyler gordum de duvarda sikinti yoktur umarim.
  • Beğen
  Tepkiler: Westron
  Westron
  Westron
  Zaten ikinci seçeneğim de AB ülkeleri var, schengen vizesine başvuracağım ama sponsor gerekiyor bunun için o da baya maliyetli benimde bütcem kisitli, şu anda ikinci seceneğim ise Yunanistana gitmek, benim bulunduğum yerde Yunan adası 20 dakikalık mesafede artık oraya bir şekilde kaçak gireceğim öyle iltica edeceğim. Duruma göre anlık karar vereceğim, artık gerçekten bu lanet ülkede(bunu söylemek bile acı) yaşamak istemiyorum, bu ülkede durduğum sürece hep şanssızlık peşimi bırakmayacak.
  Armageddon
  Armageddon
  Valla cok atik hareket etmen gerekebilir hocam, normal ucus yaparken bile kac kontrolden geciriyorler Covid muhabbetine. Vizeyi hallettigin iyi olmus her ihtimale karsi. Sen yine de canini sikma elbet kotu bir donemden geciyorsundur, her dususun bir kalkisi olur muhakkak.
  • Beğen
  Tepkiler: Westron
  Westron
  Westron
  Evet çok doğru dediklerin, bana olan desteğin için çok sağol.
  Yaşıyon mu abi
  • Beğen
  Tepkiler: Westron
  Westron
  Westron
  Ama en azından mesleki bir belgem var 3 tane, o 3 tanesi de uluslararası geçerliliği bulunuyor.
  Bay Piyanist
  Bay Piyanist
  Anladım, umarım işe yarar keşke şu davalardan kurtulsan be abi valla yazık sana ya.
  Westron
  Westron
  Şimdide başıma 3 tane dava çıktı, iki tanesi kredi borçundan dolayı çıktı bir tanesi de geçmişte çalıştığım yerde şef bana çok mobbing yapıyordu çok sağlam dayak atmıştım bir de simdi bu dava çıktı, adam bir de utanmadan dava açmış. Bu TR deki davalar peşimi bırakmıyor, en son çare kacmak olacak cidden, önceden gırgırını yapardık kaçayım falan şimdi ciddi ciddi düşünüyorum, dustugumuz hale bak ya.
  Aktif Westron özlendi.
  • Aşık Oldum
  Tepkiler: Westron
  Westron
  Westron
  Bende özledim aktif günlerimi reis ama napalım nadiren giriyoruz artık, iş güçten dolayısıyla, şov gelişmelerini bile zor takip ediyorum.
  The Bloodline
  The Bloodline
  Edge abim Miz'in içinden geçecek ppv de.
  Westron
  Westron
  İnşallah geçer ve zaten geçeceğine %99 eminim, maçı Miz'e vermezler, zaten her şovda Miz'in ayakta kapatmasından da maçın sonucunu vermiş gibi oldular. Zaten Edge olmasa WWE nin logosuna dahil bakmam, keşke AEW da olsaydı Edge, şimdiki WWE de pek değeri bilinmiyor gibi.
  Geçmiş olsun ne davası bu hakaret mi ettin?
  • Beğen
  Tepkiler: Westron
  Bay Piyanist
  Bay Piyanist
  Valla inşallah Avukat doğru söylüyordur. Ceza almanı asla istemem tabii ki, seni merak ederiz herkes bu forumun parçası. Sende öylesin, Herkes burada dost sayılır. Bu arada adamlar ne takıntılıymış bi kelime yüzünden dava açıyorlar. Çok gülünç resmen ya
  Westron
  Westron
  İnşallah öyledir, bana desteğin içinde çok teşekkür ederim. 🙏daha bir sonuc çıkmadı, pedofili, hırsız, tacizci herifler beraat ediyor takıntı yapmıyorlar ama ben sırf kafasız yazdim diye hapis cezasi almami istiyorlar, bu tip uygulamalar diktatör ya da krallikla yönetilen ülkelerde yaşanır, ABD ya da AB de internet uzerinden yazilan hakaret bile suc sayilmiyor, malum kisiye kufur bile etmemisim sadece argo kelime kullanmisim. Savcının bana verdigi karari bile saygı duymayan kalitesiz adamlar bunlar, bunların amacı kendilerine muhalif olanları sözde korkutmak.
  Bay Piyanist
  Bay Piyanist
  Cidden bu adamları anlamıyorum ya, Argo kullanmış hadi dava açtı kaybetti tamam. Neden ceza almasını isteyesin ki? Senin yakınını öldürmedi veya taciz, hırsızlık gibi şeyler yapmamış hala ceza almasını istiyor. Allah Yardımcın olsun dostum, bunlarla uğraşmak cidden zor. Ve bir şey değil her zaman herkesin yanındayız.
  Reis foruma çok pis küstürmüşlerdi hiç giresim gelmedi ya! Geri döndüm sayılır bakalım kaç gün dayananilirim bilemiyorum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst