Untitled Document
Xenophobia THE Simurgh

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Dostum ben niyet okumam. 11 senedir böyle bu durum. Niyet okumak ilk durumda gereksiz, tekrarı olursa buna başvuracağımı söylemiştim.
  Abicim adam izahatını yaptı bana, Xenoyla alakası yok dedi. Neden takıldın kaldın anlamadım.
  Kutner'ın erken gidişi beni çok üzmüştü. İntiharı beni şok etmişti. Amber ve House'da fena ikili olmazdı sanki. Bence dizinin gizli yıldızı Taub'du. Adam aynı anda iki kişiyi hamile bırakarak House dahil herkesi şaşırttı. Dominika da bence yakışmıştı House'a. Keşke sonları birlikte olsaydı.
  Ben o efsanevi 4. sezon finalini görmeyi çok istiyordum ya. Dizi orijinal finalini burada yapamayacak gibi. Thirteen gibi alfa birisini göremeyecek olmaları üzücü. Cameron'a uyuz oluyordum bizim versiyon ondan da uyuz. Cuddy'e son sezonunda aşırı sinir olmuştum.

  Hakkatten House geri gelmeli ya. Ama Hugh baba ister mi bilemiyorum. Şöyle bol dalga geçmeli bir covid sezonu bünyeye acayip iyi gelirdi.
  Ben düzenli takip ediyorum o diziyi de bence ülke şartları içinde çıkabilecek en iyi işi çıkardılar gibi. Bölümü genelde cümlesine kadar alıyorlar. Tek sıkıntım çok yavaş ilerlediler. Aradaki gereksiz vakaları da tek bölüm halinde işlediler. Şimdi sezon sonunda final yapacaklar daha 3. sezondalar. 8 bölümde 5 sezonluk hikayeyi nasıl bitirecekler merak ediyorum.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst