Xenophobia THE Simurgh

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • 3-4 yıl önce sana ön yargılı olduğum için kusura bakma, kral adammışsın.
  Xenophobia THE Simurgh
  Xenophobia THE Simurgh
  Sağolasın dert değil, sen de güzel insansın. Elbet canını sıkacak bir şeyler yazmışımdır. Ondan takılmışsındır.
  • Beğen
  Tepkiler: Hacken
  Selam, futbol ile ilgili yorumlarınızı okuyorum. Doğru şeylerden bahsediyor olmanız memnuniyet verici olsa da forum üyelerine ya da herhangi bir zümreye iğneleyeci sözler söylemeniz kabul edilebilir değil. Bundan sonraki yazılarınızda hedefin anlattıklarınızdan çok anlattıklarınız arasına sıkıştırdığınız aşağılayıcı ithamlar olmamasını temenni ediyorum. İyi geceler.
  Xenophobia THE Simurgh
  Xenophobia THE Simurgh
  Şimdi gördüm, aşağılayıcı kelimeler Ronaldo’nun hayranlarının büyük çoğunluğunun Arap olması konusu mu? Başka ne var bilmiyorum. Zaten Arap hayranlar konusu da doğru. Bu hakaret değil. Messi’nin Amerika ve Afrika kıtasında yoğun hayranları var demek ile aynı şey. Hakaret olarak hangi şeyler olduğunu belirtirseniz daha iyi olur.

  Bir şahıs direkt olarak dün beni hedef aldığı için karşılık vermiştim, onun mesajı silindi benimki de düzenlendi zaten. Bir problem yok.
  The Extraordinary
  The Extraordinary
  Şu an bir problem yok.
  Hocam mesajları ben sildim tartışma olduğu ve f1 konusundan uzaklaştığı için. Karşılıklı polemiğin uzamasını istemedim.
  Xenophobia THE Simurgh
  Xenophobia THE Simurgh
  Polemik değildi tam olarak, sonuçta diğer adam da admin. Ben doğal olarak başkası ondan habersiz silemez diye hareket ettim. Anladım. Yine de hakaret yokken ve son mesajda arkadaş suçlayıcı bir şeyler yazmışken cevap hakkı tanımamak usulsüz olmuş. Şans eseri alıntılamıştım zaten mesajı. Neyse bilgilendirme için teşekkürler.
  The Death Rider
  The Death Rider
  Rica ederim, herhangi bir hakaret yoktu taraflı ama tartışmaya gidiyordu diye silmeyi tercih ettim.
  Senle en son konuşmamızda Conor hala maça falan çıkıyordu ve ayağı henüz kırılmamıştı :D Zaman hızlı geçiyor be
  Xenophobia THE Simurgh
  Xenophobia THE Simurgh
  GSP 40 yaşındaki haliyle yarı orta siklete çağırdı, babasının hayal maçıydı. Adam o gelsin ben niye o siklete çıkayım dedi. Hiç utanma yok. Normalde 100 kilo geziyor herif. Tartıya her çıkışında bayılacak susuzluktan. Tiramusu olayı zaten akıllarda. GSP-Conor ile birlikte en sevdiğim dövüşçü. Adamı izleyemediğime ayrı ayar oldum.

  Bu arada bence tartı olaylarında feci şike dönüyor. Geçenlerde birini tutturamadığı halde geçirdiler. Hangi maçtı hatırlamıyorum.
  Paranoyak
  Paranoyak
  GSP bu işin bana göre GOAT'ı. 4 yıl ara verip üst siklette dönüş yapıp kemeri kazanıp bırakıyor. Böyle bir şey kolay kolay gerçekleşmez. Kaldı ki her en iyinin abuk bir şekilde kaybetmesi olayı da var kariyerinde. Müthiş bir adam, komplike karma dövüşçü.

  Khabib'in ben Justin maçında da tartıyı tutturduğuna inanmıyorum. İnanılmaz şeyller oluyor. Geçenlerde Rose'nin bomboş geçen maçında kemeri ondan almışlardı. Şİmdi adını hatırlayamadığım bir iki maçta da şike döndüğünü düşünüyorum. Mesela Oliveira'yı 200 gramdan yediler bir çırpıda. Lobisi olan masada kazanıyor. Ancak hala daha anlamlandıramadığım bir şey var. Abicim bu adam şampiyon ve tartıda kiloyu tutturamadı evet. Bu adamdan kemeri aldınız bu da tamam. E çıktığı maça challenger olması gerekirken gittiler No:1 Contender yaptılar. Bu nasıl bir iş. Araştırmadım da biliyor musun nedenini sen?
  Xenophobia THE Simurgh
  Xenophobia THE Simurgh
  Nedenini ben de bilmiyorum. Pek de farketmez zaten ama Charles’ın kiloyu tutturamaması gerçekten nasıl amatörlük anlayamadım. Umarım İslam maçında da böyle bir şeyle karşılaşmaz. Bedavadan Dağıstana finansman sağlamasın.

  GSP benim için de GOAT. Onun kariyerinde de Silva maçı görememek üzüyor beni. Khabib’i döverek bunu dengeler diyordum ama o da olmadı. Jones da aynı seviyede olur gözümde ağır sikleti alırsa ama çok fazla doping olayı var. Silva eğer o ayağı kırmasa ne olurdu o hikaye de çok üzücü.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst